עורך דין מחיקת חובות

 
אם אתם חייבים כספים ונכנסתם להליכי ההוצאה לפועל או שאתם מעוניינים כבר להגיש מסמכים לקראת פשיטת רגל, כדאי מאוד  למצוא עורך דין מחיקת חובות . ישנם סיכונים לא מעטים בהליך כגון זה, כמו סיכונים מסחריים שקשורים לתשלום מיסים ואפילו תיקים פליליים שיירשמו כנגדכם כחייבים למשל בקנסות מנהליים. יש לפעול באסטרטגיה מושכלת עם התיעוד המדויק של כל שלב והליך. גוף כגון הוצאה לפועל, יכול מתוקף סמכותו, לבצע עיקולים של רכוש, בנקים, משכורות וכיוצא בזה. זו הסיבה, שיש למצוא עורך דין שיהיה בקיא בכל הקשור לבקשת הפטר, מחיקת חובות וניהול של משא ומתן מול הנושים. ישנם מנהלים מיוחדים בהליכי פשיטת רגל, אשר ינסו להוכיח, כי חייבים אינם אמינים וכי אינכם ראויים לקבל את ההפטר. תפקידו של עורך הדין יהיה להוכיח כי אין פה עניין של חוסר אמינות, כך שידכם תהיה על העליונה.
 
החשיבות של בחירת עורך הדין כבר בתחילת ההליכים של הוצל"פ
 
ככל שתקדימו למצוא עורך דין מחיקת חובות , כך יהיה לכם קל יותר. כאשר עורך הדין יהיה מעורב מהתחלה וינחה אתכם בכל ההליכים, כגון מציאת מסמכים רלוונטיים שיסייעו בהקלת ההליכים כנגדכם,  ישנם כמובן קריטריונים שיש לדעת אותם לגבי קבלת הפטר, היות ולא בכל סכום של חוב, ניתן לקבל את ההפטר. קנסות מנהליים למשל, כגון מס הכנסה, ארנונה, קנסות אחרים הקשורים לממשלה, לא יימחקו, גם אם תצליחו להוציא את ההפטר ויש להגיע להסדר תשלומים מול הוצאה לפועל או סגירת התשלומים מול הנושים באמצעות עורך דינכם.
 
לצאת לדרך חדשה ללא חובות
 
זו המטרה של  סיוע באמצעות עורך דין מחיקת חובות . למרות שאתם שוקעים בחובות, כדאי לפרוס תשלומים לעורך דין, היות והוא זה שיוכל להקל עליכם ולגרום לכם לצאת לרך חדשה ללא חובות ולחצים כלכליים. בגלל שיש הרבה פשיטות רגל של הרבה עסקים, עקב המצב הכלכלי, ישנם הרבה חייבים. קשה להתמודד לבד, מול גוף משפטי כמו הוצאה לפועל וייצוג הולם ומקצועי של משרד עורך דין שיסייע לכם רבות ליציאה לדרך חדשה עם דף נקי ללא חובות.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מענה אנושי לעסקים