עו"ד מחיקת חובות למגזר העסקי

 
סמכות מקצועית זו מסייעת להמון בעלי עסק ובתי עסק להיגמל מחובותיהם. בבתי עסק רבים נאלצים לקחת הלוואות הן מהבנק והן מגורמים פרטיים, וזה לא תמיד עולה יפה בקנה אחד עם דרישות ההחזר, שהרבה פעמים אינן בדיוק לטובתכם. כאשר נקלעתם למצב של חוב בבית העסק, כך תנהגו על מנת לשחרר את עצמכם ממנו במהרה, ולחזור מידית למצב תקין של התנהלות כלכלית.

היפגשו עם עו"ד המתמחה בביטול חובות לבתי עסק
 
בפגישתכם עם עורך דין זה, תידרשו לפרט מהם החובות שלכם: כמה כסף אתם חייבים לבנקים, וכמה כסף אתם חייבים לחברות גביה פרטיות. האם חלק מהחובות הגיעו להוצל"פ? האם פקידי הוצל"פ כבר דיברו אתכם על נקיטת סנקציות נגדכם באם לא תשלמו במועד? חשוב ליידע את עורך הדין לגבי כל אחד מהחובות שלכם על מנת שניתן יהיה להתחיל להבין איפה כל חוב עומד מבחינה משפטית, ומה ניתן לעשות כרגע כדי להקטין את גובה הלהבות שמוסת כלפיכם.

הציגו לעורך הדין את הנסיבות המפורטות להיווצרות כל אחד מהחובות

הסבירו כיצד נוצר כל חוב, מה הביא אתכם למצב של חוב בכל אחד מהמקרים המדוברים, האם מדובר בחובות עם ריבית, או שמא אלו חובות שטרם הגיעו לשלב הזה, ואתם יודעים שאיחור או עיכוב עתיד להתבצע. במילים אחרות, תצטרכו לפרט גם איך נוצרו החובות וגם – מה מצב החובות מבחינת ריבית. מחיקת חובות אבודים שאינכם חושבים עליהם כרגע כי טרם הועלו ריביות ונשלחו מכתבים, אבל אם ידוע לכם על שירות או מוצר שלא שילמתם עליו – חשוב לדווח במשרד זה על מנת שניתן יהיה לטפל בכך טרם שליחת המכתב כלפיכם.

הציגו לעורך הדין מסמכים המעידים על קיומו של החוב ועל דרישות התשלום מהנושים

הנכם מתבקשים להציג לעורך הדין שלכם מסמכים המעידים על קיומם של כל אחד מהחובות, כולל מכתבים מנושים בין אם הם בנקים ובין אם הם גורמים פרטיים. באמצעות מסמכים אלו נוכל לבנות חוות דעת משפטית שתסייע בהגנה היורידית עליכם.

עורך הדין ינסח עבורכם חוות דעת משפטית שתגרום לביטול החוב ומחיקתו בסבירות גבוהה

חוות דעת זו תגדיל מאד את הסיכוי שלכם לבטל את החוב, ואפילו שזה ייעשה באופן מידי בתוך 24 שעות. ביטול החוב הוא תרחיש שקורה לא פעם במשרדנו, וכמובן שגם אתה כבעל חוב מוזמן לנסות את השירות ולהיווכח בעצמך.

מחפשים עורך דין שיעזור לכם הליך משפטי של מחיקת חובות? היכנסו לדירוג  והתרשמו.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מענה אנושי לעסקים