אימון עסקי

 
אימון עסקי, הינו תהליך של שיפור עצמי, כל אנשי העסקים יוכלו לגלות הרבה דברים מפתיעים על עצמם או על יכולות שלא ידעו להשתמש עמם נכונה.  לכל בעל עסק יש את החוש העסקי הטבעי שלו אבל תמיד חייב שיהיה מאמן עסקי על מנת שיוכל לקבל החלטות נכונות לגבי העסק שלו. יש לגלות כנות ויושר על מנת לחשוף את עצמכם לתהליך של אימון עסקי. אם תהיו כנים ואמתיים עם עצמכם התהליך של כל האמון העסקי יהיה עבורכם הרבה יותר קל. מי שיהיה לו מאמן עסקי טוב, יהיה לו הרבה יותר קל להרגיש מאושר יותר במיוחד שהעסק שלו יגיע לרווחיות שהוא צפה בהתאם לאמון העסקי.
 
בחירת המאמן העסקי
 
זו אינה משימה פשוטה לבחור מאמן עסקי, ההרגשה של הנוחות עם המאמן העסקי היא חשובה. חייבת להיות ביניכם אנרגיה חיובית על מנת שייווצרו יחסים של אמון הדדי. התפקיד של המאמן העסקי הוא לגלות בעצמנו את היכולות שלנו ואת האהבה העצמית, ולכן, אימון עסקי תפקידו לשנות את המקום ממנו אנו מסתכלים אל העולם. גם לאחר שסיימתם את ההליך של אימון עסקי, יש לתרגל הרבה את התרגילים ואת מה שלמדתם על מנת שלא יישכחו ותוכלו להמשיך להשתמש בהם בתבונה. יש למצוא המלצות לגבי מאמן עסקי מקולגות או מאנשים שהאמון העסקי עזר להם הרבה מאוד בעסקים. כל מאמן עסקי מוצלח ומיומן, יוכל לעזור לכם בהבראת העסק. כבר בשיחה הראשונה עם המאמן העסקי, תבינו אם המאמן הוא אדם מקצועי בתחומו.
 
ההבדל בין אמון עסקי לייעוץ עסקי
 
יש הבדל רב בין אימון עסקי לבין ייעוץ עסקי. האימון העסקי נעשה בשילוב של בעל העסק אבל ייעוץ עסקי הוא ניתוח של התנהלות העסק עצמו. היועץ העסקי, מנתח את העבר של העסק והמאמן העסקי מנתח עבורכם גם את העתיד. הרבה מנהלי מכירות שעברו אימון עסקי הצליחו יותר בתפקידם. הרבה ממנהלי המכירות עוברים אימון עסקי כל הזמן על מנת להתייעל יותר בתפקידם ולהגיע לרף הרצוי להם במכירות. כל התהליך של אימון עסקי יכול לגרום לכם לשינויים מהותיים שיורגשו כבר בפעילותכם העסקית. כל התהליך הזה של אימון עסקי יכול להעניק לכם כלים לפיתוח המנהיגות ולהתמודדות עם בעיות שונות, ולשכלל את עבודת הצוות ולחזק את כישורי המכירות שלהם.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מענה אנושי לעסקים